Totem Tabela

 

Totem tabela yaygın bilinirliği ve kullanılırlığı daha çok yol boylarında uzun mesafelerden markanın, firmanın, iş yerinin görülmesi ve kurumsal kimlik reklamlarında kullanılmasıdır. Totem tabelalar bu özellikleri nedeniyle malzeme seçiminde, çelik konsüktrüsyon'da temel statiğin'de Rüzgar mukavemeti'nde bilgi ve deneyim ister. Totem tabelalar ışıksız, ışıklı (içten veya dıştan aydınlatmalı) güneş enerjili olabilir. Totem tabelalarında ve diğer yol tabelalarında trafik güvenliğine engel olmamak ve görüntü kirliliği yaratmamak özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardır. Totem tabelalar markaların karakteri ve ilk intibahlarıdır. Görünürlüğü ve tercih edilirliği arttıran tabelalar, mal ve hizmetler, yer ve yön kakında bilgi verirken bazen sade ve kurumsal bazende yaratıcı ve eylenceli formartta tasarlanabilmektedir. 

Totem tabela, diğer kurumsal kimlik uygulamaları, kompozit ve metal cephe kaplamalarıcephe tabelaları ve kutu harfler gibi sektörümüzün faliyet alanlarının başlıcalarındandır.

Totem tabela, ışıklı totem, ışıksız totem, totem, Yol tabelası, Pilon totem, ihtiyaçlarınız için şirketimizle iletişime geçin. 0262 333 00 99