Tabela

Ulaşım Park Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Rok Teknik Pilon Tabela

Halı Bank Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bliss Cafe Pixel Aydınlatma Kompozit Zemin Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Ulaşım Park Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Rok Teknik Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Halı Bank Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bliss Cafe Pixel Aydınlatma Kompozit Zemin Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Ulaşım Park Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Henna Gelinlik Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

İSU Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Atomic Mutfak Işıklı Gold Krom Kutu Harf Tabela

Yılport 50 Tonluk Totem Tabela

Henna Gelinlik Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Shriff Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

ISU Fuar Standı Komple İmalat ve Kurulumu

Yılport 50 Tonluk Totem Tabela

Mobilce Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

SRA Granit Totem Tabela

ISU Fuar Standı Komple İmalat ve Kurulumu

Yılport 50 Tonluk Totem Tabela

Yaşam Paylaşım Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Emlak Konut Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Tabela Nedir?

 Tabela, firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabala 'nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.
Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Nedir?

Işıksız Tabela, gün ışığında görebileceğimiz alanlarda kullanılan Tabela Modellerinden biridir. İhtiyaç duyulması durumunda her alanda kullanılmaktadır.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Aşağıda bazı tabela çeşitleri belirtilmiştir.

Alüminyum Tabela
Pleksiglas Tabela
Polikarbon Tabea
Kutu Harf Tabela
Dijital Baskı
Totem Tabela
Fener Tabela
Gravür Tabela
Krom Kutu Harf
Pleksiglas Kutu Harf
Alüminyum Kutu Harf
Yönlendirme Tabela

Görüldüğü gibi Tabela Çeşitleri olarak bir çok model vardır. Bunların Dışında birde yardımcı reklam ürünleri vardır. Bunlardan Bazıları;

Banda Afiş
Araç Yazıları
Cam Yazıları
Sahne Dekoru
Stand Yapımı

NELER YAPIYORUZ!
IŞIKLI - IŞIKSIZ TABELA SİSTEMLERİ, PLEKSİGLAS VE KROM KUTU HARF İMALATI, LED TABELA SİSTEMLERİ, CEPHE GİYDİRME, BANKO ARKASI GÖRSEL ÇALIŞMA, ARAÇ GİYDİRME VE STİCKER UYGULAMA, DİJİTAL BASKI VE UYGULAMA, TEKSTİL BASKI, TOTEM VE YOL TABELALARI, FOLYO KESİM VE BRANDA AFİŞ, MİMARİ ÇİZİMLER, FUAR STANDLARI, MATBAA İŞLERİ, STRAFOR HARF, DEKABE DEKOR ÇALIŞMALARI VE KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR GİBİ PEK ÇOK ALANDA HİZMET VERİYORUZ.

Keşif ve Analiz

İlk olarak keşif ve analiz yapıyoruz. Bu amaçla işin veya hizmetin alınacağı yere ekibimiz ile gidiyor ve gerekli ölçümlemeleri yaparak en doğru reklamcılık politikalarını uyguluyoruz.


Grafik ve Tasarım

İkinci olarak tasarım ve grafik çalışmalarını tamamlıyoruz. Bilgisayar ortamında profesyonel grafik ve çizim programları ile keşif anında alınan bilgilere göre uygun olabilecek bir birinden farklı çalışmaları hazırlıyor ve müşterilerimizin onayına sunuyoruz.


Üretim ve İmalat

Üçüncü olarak imalat ve hazırlama işlemine geçiyoruz. Burada yine iş ortaklarımız ile birlikte üretim esnasında kullanılacak malzemelere karar veriliyor ve temin ediliyor. Günümüz teknolojilerini yerinde ve ihtiyaca göre kullanarak tüm imkanlarından yararlanmaktayız. Böylece üretim atölyemizde imalatı bitirerek montaja hazır hale getiriyoruz.


Montaj ve Kurulum

Son olarak montaj aşamasına geçilmektedir. İş ortağımızın mağduriyeti ve iş kaybı sebebiyeti olmaması için en hızlı şekilde montaj veya kurulum işlemlerini tamamlıyoruz. Ekibimizde çalışan personellerimiz uzun yıllar sektörde uzmanlaşmış ve profesyonel kişilerin kendileridir. Tabela montajı ve kurulumunda kendilerini ispatlamış kişilerdir.

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Nedir; kurumsal kimliği temsil eden, farklı alanlarda faaliyet gösteren marka ve firmalar tarafından tanınırlığı artırmak için tercih edilen bir reklam yöntemidir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabelalar, firmaların daha fazla kişi tarafından tanınması için tercih ettikleri materyallerin genel adıdır. Tabelaların hazırlanma aşamasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler, firmaların tercih durumlarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Tabelalar, hitap edeceği müşterisi kitlesi göz önünde bulundurularak hoş bir görünüme sahip olmalıdır. Bu sebeple de tabela alanında pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; totem tabela, çatı tabelası, pleksi tabela, kutu harf tabela ve paslanmaz tabela gibi tabelalardır.

Tabelalar firmaların isteğine bağlı olarak ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Işıklı tabela, daha şık bir görünüm elde etmek amacıyla farklı ışık çeşitleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Dış mekanlarda, çatılarda ve bina girişlerinde kullanılabildiği gibi iç mekanlarda da ışıklı tabelalar tercih edilebilmektedir. Işıksız tabelalar da gün ışığında aktif reklam imkanı sunan, her alanda tercih edilebilen bir marka tanıtım seçeneğidir. Müşterilerinin kurumsal kimliğine yakışır en doğru tasarımları sunan Power Reklam, hem üretim sürecinde hem de üretim sonrasında profesyonel destek sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Tabela Fiyatları
Yenilikçi teknoloji anlayışına uygun üretim makinalarıyla, talep edilen her tasarımı başarılı bir şekilde ortaya çıkaran firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılayan en iyi tabela çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. Tasarım ve üretim sürecinde olduğu gibi sonrasında da müşterimize profesyonel destek sunarak, güvenli bir tabela deneyimi yaşamalarına öncülük ediyoruz. Modern ve özgün tasarımlarıyla markaların rakiplerinden sıyrılmasına yardımcı olan tabelalar, günümüzde en çok tercih edilen reklamcılık yöntemlerinden biridir. Yüksek bir işlevselliğe sahip oluşu ve görsel bir şıklık sunması yönüyle tabelalar en etkili görsel iletişim aracı olmayı başarmaktadır.

Tabelalar, kullanım amacına ve mekana uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Müşterilerin taleplerini göz önünde bulunduran firmamız, istenen renk ve ebatta tabela üretimi yapmaya özen göstermektedir. Tabela fiyatları; tercih edilen tabelanın malzeme kalitesine, boyutuna ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Markalar, uzun ömürlü bir reklamcılık yapabilmek için tercih edecekleri tabelanın kaliteli malzemeden üretilmesine özen göstermelidir.